Nawigacja:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia chodników, przejść dla pieszych, terenów mieszkalnych, terenów prywatnych, hoteli, alei, parków, ogrodów, promenad i tp.
Budowa. Obudowa i pokrywa oprawy są wykonane z ciśnieniowo odlewanego aluminium. Oprawa jest powlekana czarną powłoką proszkową, odporną na korozję i oddziaływanie środowiska o dużym zasoleniu, a następnie stabilizowana promieniami UV. Wykończenie: szorstka powłoka z żywicy akrylowej, w kolorze grafitowym lub srebrnym. Oprawa jest wyposażona w odbłyśnik wykonany z anodowanego, wybłyszczanego i prasowanego aluminium oraz w raster zapobiegający zanieczyszczeniu oświetleniem. Raster mógł być także w kolorze białym. Komora optyczna jest zamknięta gładkim kloszem z poliwęglanu, który jest odporny na uderzenia i stabilizowany promieniami UV. Klosz mógł być przezroczysty lub mlecznobiały. Układ zapłonowy znajduje się na wyjmowanej płytce, z oprawką, z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym. Oprawa posiada odłącznik nożowy. Istnieje możliwość montażu oprawy na wysięgniku lub na słupie o średnicy 76/60 mm.
Wersje. Oprawa w zależności od wersji mogła współpracować z następującymi źródłami światła: wysokoprężna lampa rtęciowa o mocach: 125W, 250W; wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 100W, 150W, 250W; wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocach: 100W, 150W, 250W; lampa sodowa z trzonkiem Rx7s o mocach: 70W, 150W; lampa metalohalogenkowa z trzonkiem Rx7s o mocach: 70W, 150W; lampa metalohalogenkowa z trzonkiem Fc2 o mocy 250W.
Źródło: www.disano.it


Dane Techniczne:

Producent: Disano
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku, pierwsza dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa rtęciowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 125W, 150W, 250W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice, place, parki, skwery, ciągi piesze
>