Nawigacja:

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia placów, parków, skwerów, ciągów pieszych, osiedli mieszkaniowych i innych terenów otwartych.
Budowa. Oprawa składa się z aluminiowej podstawy na której są osadzone przezroczyste puchary, dolny i górny, wykonane z poliwęglanu odpornego na uderzenia i działanie promieni UV. Oprawa jest wyposażona w raster z anodyzowanego aluminium. Osprzęt elektryczny jest umieszczony wewnątrz oprawy. Oprawa jest przeznaczona do zamocowania szczytowego na slupie o średnicy 60mm lub kinkiecie ściennym z pionowym zakończeniem. Zalecana wysokość montażowa: 3 – 5m
Wersje. Dostępne są dwa rozmiary oprawy: VG9 (mniejszy), VG10 (większy)Oprawa współpracuje z następującymi źródłami światła: wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 50W, 70W, 100W, 150W; lampa metalohalogenkowa o mocach: 50W, 70W, 100W, 150W. Warianty o mocy 50 i 70W do lamp sodowych występują także w wersji do lamp z wewnętrznym zapłonnikiem. W modelu VG10 w wariancie 150W układ zapłonowy lamp znajduje się we wnęce słupa.  W przeszłości była także wersja na wysokoprężną lampę rtęciową o mocy 80W i 125W.
Źródło: www.nokalux.se


Dane Techniczne:

Producent: Nokalux
Lata produkcji: 90-te, druga dekada XXI wieku, pierwsza dekada XXI wieku
Materiałaluminium
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 150W, 50W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieplace, parki, skwery, ciągi-pieszo-rowerowe, osiedla mieszkaniowe
>