Nawigacja:

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia placów, parków, skwerów, terenów mieszkalnych, ciągów pieszych, ścieżek rowerowych oraz innych terenów otwartych.
Budowa. Korpus i pokrywa oprawy są wykonane z ciśnieniowo odlewanego aluminium. Układ optyczny oprawy składa się z odbłyśnika wykonanego z polerowanej, anodyzowanej blachy aluminiowej o wysokiej czystości oraz z klosza w postaci płaskiej lub wypukłej szyby ze szkła hartowanego odpornego na uderzenia. Istnieje możliwość regulacji strumienia świetlnego. Oprawa jest wyposażona w filtr umożliwiający ”oddychanie”. Stopień szczelności: IP66. Konserwacja jest możliwa bez użycia narzędzi. Rozłącznik nożowy odcina zasilanie. Oprawa jest przeznaczona do zamontowania szczytowego na słupie o średnicy 60 – 76mm.
Wersje. Oprawa jest dostępna z następującymi źródłami światła: świetlówka kompaktowa o mocach: 20W, 45W; wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 50W, 70W, 100W, 150W; lampa metalohalogenkowa o mocach: 70W, 100W, 150W; ksenonowa lampa wyładowcza UCD (Ultra Constant Discharge) o mocach: 50W, 70W, 100W, 150W.
Źródło: www.arealamp.pl


Dane Techniczne:

Producent: Arealamp
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła Lampa ksenonowa, lampa sodowa, Świetlówka, świetlówka kompaktowa, UCD ksenonowa lampa wyładowcza, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 150W, 20W, 45W, 50W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice, place, parki, skwery, ciągi piesze, tereny mieszkaniowe

Zdjęcia:

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

>