Nawigacja:

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia ciągów pieszo-rowerowych, dzielnic mieszkaniowych, skwerów, placów i promenad.
Budowa. Oprawa jest wykonana z aluminium. Dostępne było osiem różnych wersji oprawy z kilkoma rodzajami kloszy. Oprawy chronią przed światłem przeszkadzającym dzięki zastosowaniu specjalnych kloszy z pokrywami górnymi Forest, Arctic i Tropic, które zapobiegają emisji światła w górę. Klosz zabezpieczający przed zaśmiecaniem światłem Luner jest w górnej części pokryty powłoką, która zapobiega rozsyłowi światła w górę. Zarówno mleczny klosz Polar, jak i przezroczysty klosz Cristal umożliwiają wybór oświetlenia delikatnego i rozproszonego lub jasnego i bezpośredniego.
Wersje. Oprawy były dostępne z następującymi rodzajami źródeł światła: do lamp rtęciowych o mocach: 80 W, 125 W; do lamp sodowych o mocach 50 W, 70 W, 100 W, 150 W; do lamp metalohalogenkowych o mocach 50 W, 70 W, 100 W, 150 W.
źródło: www.philips.oprawy.pl


Dane Techniczne:

Producent: Philips
Lata produkcji: pierwsza dekada XXI wieku
Materiałaluminium
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa rtęciowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 125W, 150W, 50W, 70W, 80W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieplace, parki, skwery, ciągi-pieszo-rowerowe

Zdjęcia:

Autor: Łukasz Kurek

Autor: Łukasz Kurek

Autor: Łukasz Kurek

Autor: Łukasz Kurek

>