Nawigacja:

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia ulic, promenad, placów, deptaków oraz innych terenów otwartych.
Budowa. Korpus oprawy jest wykonany z aluminium. W komorze optycznej znajduje się asymetryczny odbłyśnik wysokiej czystości 99,85% wykonany z anodowanego aluminium. Wielopozycyjny wspornik umożliwia regulację lampy w kierunku wzdłużnym i pionowym. Komora lampowa jest zamknięta kloszem wykonanym z poliwęglanu. Klosz był dostępny w dwóch wersjach: matowej oraz przezroczystej. Klosz w wersji sferycznej, eliptycznej lub w wersji kropli. Na życzenie dostępny był klosz w postaci płaskiej szyby wykonanej ze szkła hartowanego odpornego na uderzenia mechaniczne i działanie wysokiej temperatury. Stopień ochrony komory lampowej: IP66, stopień ochrony komory osprzętu: IP44.
Wersje. oprawa była dostępna w dwóch rozmiarach: SYRA-150, SYRA-250. Dostępne były następujące źródła światła: wysokoprężna lampa rtęciowa o mocy 125 W; wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 70W, 100W, 150W, 250W; lampa metalohalogenkowa o mocach: 150W, 250W.
Źródło: http://www.ge.com


Dane Techniczne:

Producent: General Electric
Lata produkcji: pierwsza dekada XXI wieku
Materiałaluminium
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa rtęciowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 125W, 150W, 250W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice, place, skwery, promenady, ciągi piesze

Zdjęcia:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

>