Nawigacja:

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia chodników, przejść dla pieszych, terenów mieszkalnych, terenów prywatnych, hoteli, alei, parków, ogrodów, promenad i tp.
Budowa. Oprawa jest wykonana z ciśnieniowego odlewu aluminium. Oprawa jest powlekana kilkuetapowo. Najpierw powłoka proszkowa, odporna na korozję i oddziaływanie środowiska o dużym zasoleniu. Następnie pokrycie srebrną i grafitową żywicą akrylową stabilizowaną promieniami UV. Inne kolory na życzenie. Oprawa jest wyposażona w odbłyśnik z tłoczonego, anodowanego, oksydowanego i wybłyszczanego aluminium o najwyższej czystości. Komora lampowa jest zamknięta kloszem w postaci płaskiej szyby ze szkła hartowanego odpornego na zmiany temperatur i uderzenia o grubości 5mm. Stopień szczelności IP66. Osprzęt elektryczny jest umieszczony na wyjmowanej płycie. Oprawa posiada odłącznik nożowy. W zależności od wersji oprawa posiada różne rodzaje mocowań: otwór centralny do zawieszenia oprawy, wspornik aluminiowy do montażu na słupie o średnicy ø60mm.
Wersje. Oprawa była dostępna w różnych wersjach. W zależności od wersji dostępne były różne źródła światła: wysokoprężna lampa sodowa o mocy 70W ;wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocach: 70W, lampa sodowa z trzonkiem Rx7s o mocach: 150W, 250W; Lampa metalohalogenkowa z trzonkiem G12 o mocach: 70W, 150W; lampa metalohalogenkowa z trzonkiem FC2 o mocy 250W; lampa metalohalogenkowa z trzonkiem Rx7s o mocy 150W.
Źródło: www.disano.it


Dane Techniczne:

Producent: Disano
Lata produkcji: pierwsza dekada XXI wieku
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 150W, 250W, 70W
Rodzaj oprawy Zamknięta

Zdjęcia:

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

>