Nawigacja:

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia ulic, parkingów, parków, placów, skwerów, osiedli mieszkaniowych i innych terenów otwartych.
Budowa. Korpus oprawy jest wykonany z wysokociśnieniowego odlewu aluminiowego, zaś daszek ze stali ocynkowanej. Oprawa jest malowana proszkowo farbą poliestrową. Standardowy kolor czarny, inne dostępne były opcjonalnie. Oprawa jest wyposażona w klosz z polimetakrylu w wersji przezroczystej, o powierzchni pryzmatycznej po zewnętrznej i wewnętrznej stronie klosza. Stopień ochrony: IP54. Osprzęt elektryczny jest mocowany na stalowej płycie ocynkowanej. Oprawę montuje się tylko w górę na szczycie słupa lub pionowej końcówce wysięgnika o średnicy 60mm.
Wersje. Oprawa była dostępna z następującymi źródłami światła: świetlówka kompaktowa o mocy 23W; wysokoprężna lampa rtęciowa o mocy 125W; wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 50W, 70W, 100W, 150W; wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocach: 70W, 100W, 150W.
źródło: www.rosa.pl


Dane Techniczne:

Producent: Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego ROSA
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku, pierwsza dekada XXI wieku
Źródło Światła lampa sodowa, Świetlówka, świetlówka kompaktowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa rtęciowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 125W, 150W, 23W, 50W, 70W
Rodzaj oprawy Zamknięta

Zdjęcia:

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

>