Nawigacja:

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia ulic, przestrzeni miejskich, placów, parków, skwerów, ciągów pieszo-rowerowych oraz innych terenów otwartych.
Budowa. Podstawa oprawy jest wykonana z wysokociśnieniowego odlewu aluminiowego. Oprawa posiada daszek z aluminium oraz cylindryczny, przezroczysty klosz z poliwęglanu aluminiowym zamknięciem. Stopień szczelności: IP65. Dzięki zastosowaniu technologii refraktor MTR oprawa zapobiega efektowi olśnienia. Zawiera właściwości lekkiego załamania pryzmatu kierując światło w pożądanym kierunku z minimalną intensywnością przy płaskich kątach widzenia. Symetryczny i asymetryczny rozsył światła. Modele Saturn1, Saturn2, Saturn5 są przeznaczone do zamontowania szczytowego na słupie o średnicy 90mm, natomiast Saturn3 i Saturn4 na słupie o średnicy 76mm. Zalecana wysokość montażu: 3,5 – 4,5m.
Wersje. Oprawa jest dostępna w pięciu wersjach. W zależności od wersji dostępne są następujące źródła światła: wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 70W, 100W; wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocach: 35W, 70W, 100W; matryca LED z neutralną białą barwą światła (4000K) o mocach: 25W i 48W.
Uwagi. Moc i strumień świetlny opraw zależą od wartości prądu, ilości i konfiguracji, a także od temperatury barwowej diod LED.
Źródło: www.selux.com


Dane Techniczne:

Producent: Selux
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku, pierwsza dekada XXI wieku
Materiałaluminium
Źródło Światła lampa sodowa, LED, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 26W, 35W, 48W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice, place, parki, skwery, ciągi piesze

Zdjęcia:

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

>