Nawigacja:

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia ulic, placów, parków, skwerów, terenów mieszkalnych, ciągów pieszych, promenad, ogrodów itp.
Budowa. Oprawa jest wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium, zaś górna pokrywa z płyty aluminiowej. Oprawa jest powlekana wieloetapowo. W pierwszym etapie czarną powłoką proszkową, która jest odporna na korozję i na działanie mgły solnej. Stabilizowanie promieniami UV to etap drugi. Na koniec wykończenie szorstką powłoką akrylową grafitową lub szarą. Klosz jest wykonany z poliwęglanu samogasnącego i stabilizowany promieniami UV. Klosz jest wykończony wewnątrz fasetowaniem. Matowa powierzchnia zapobiega olśnieniu i zapewnia równomierne rozproszenie strumienia świetlnego. Raster zapobiega zanieczyszczeniu oświetleniem. Stopień szczelności: IP65. Oprawa jest przeznaczona do zamontowania szczytowego na słupie o średnicy 60mm.
Wersje. Oprawa współpracuje z następującymi źródłami światła: żarówka o mocy 60W; świetlówka kompaktowa z trzonkiem Gx24q-4 o mocy 42W; wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 70W, 100W; lampa metalohalogenkowa o mocy 100W. do wersji SAP-E70 należy stosować lampy z wbudowanym zapłonnikiem.
Źródło: www.disano.it


Dane Techniczne:

Producent: Disano
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku, pierwsza dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła lampa sodowa, Świetlówka, świetlówka kompaktowa niezintegrowana, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa, Żarówka
Moc 100W, 42W, 60W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice, place, parki, skwery, ciągi piesze, osiedla mieszkaniowe
>