Nawigacja:

oprawy24.pl > Oprawy uliczne > Elgo > Park Small

Autor: Michał Z.

Autor: Michał Z.

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlania placów, parków, ogrodów, ciągów komunikacyjnych dla pieszych, miejsc przydomowych, dróg osiedlowych, parkingów, przemysłowych terenów otwartych
Budowa. Korpus górny stanowi kapelusz z kloszem i układem optycznym, zaś korpus dolny w postaci osłony, z osprzętem na płycie montażowej. Korpusy i klosz wykonane są z poliwęglanu, odpornego na uderzenia mechaniczne i działanie warunków atmosferycznych. Układ optyczny oprawy jest zbudowany z odbłyśnika („kapelusza”) oraz segmentowych rastrów zewnętrznych, wykonany z blachy aluminiowej malowanej proszkowo. Oprawa posiada odbłyśnik („kapelusz”) w kształcie stożka, sfery lub walca. Średnica odbłyśnika wynosi Ø 650mm lub Ø 500mm.
Oprawa jest przystosowana do mocowania na rurowym słupie o średnicy Ø 60mm, możliwe jest mocowanie oprawy na rurowym słupie o średnicy Ø 40 mm lub Ø 48 mm za pomocą specjalnych tulei redukcyjnych.
Wersje. Oprawa była dostępna w kilku różnych wersjach: do żarówek o mocy do 75 W; do świetlówek kompaktowych o mocy 18 W; do lamp rtęciowych o mocy 80 W; do lamp sodowych o mocy 70 W; do lamp metalohalogenkowych o mocy 70 W.

źródło: www.elgo-li.pl


Dane Techniczne:

Producent: Elgo
Lata produkcji: pierwsza dekada XXI wieku
Materiałpoliwęglan
Źródło Światła lampa sodowa, Świetlówka, świetlówka kompaktowa niezintegrowana, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa rtęciowa, Wysokoprężna lampa sodowa, Żarówka
Moc 70W, 75W, 80W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieparki, place, ciągi spacerowe, drogi osiedlowe, parkingi, miejsc przydomowych, terenów przemysłowych

Zdjęcia:

Autor: Marcin J.

Autor: Paweł

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

>