Nawigacja:

Autor: Michał Z.

Autor: Michał Z.

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlania przemysłowych terenów otwartych, parków, placów, ciągów spacerowych, dróg osiedlowych, parkingów itp.
Budowa. Korpus górny stanowi kapelusz z kloszem i układem optycznym, zaś korpus dolny w postaci osłony, z osprzętem na płycie montażowej. Korpusy i klosz wykonane są z poliwęglanu, odpornego na uderzenia mechaniczne i działanie warunków atmosferycznych. Układ optyczny oprawy jest wykonany z blachy aluminiowej, zbudowany z dwuelementowego odbłyśnika (“kapelusza”), z elementem górnym w kształcie walca oraz z segmentowych rastrów wewnętrznych.
Oprawa jest przystosowana do mocowania na rurowym słupie o średnicy Ø 60mm, możliwe jest mocowanie oprawy na rurowym słupie o średnicy Ø 40 mm lub Ø 48 mm za pomocą specjalnych tulei redukcyjnych.
Wersje. Oprawa była dostępna w kilku różnych wersjach: do żarówek o mocy do 100 W; do świetlówek kompaktowych o mocy 36 W; do lamp rtęciowych o mocach 80 W, 125 W; do lamp sodowych o mocach 70 W, 100 W; do lamp metalohalogenkowych o mocach 70 W, 100 W.
źródło: www.elgo-li.pl


Dane Techniczne:

Producent: Elgo
Lata produkcji: pierwsza dekada XXI wieku
Materiałpoliwęglan
Źródło Światła lampa sodowa, Świetlówka, świetlówka kompaktowa niezintegrowana, Wysokoprężna lampa rtęciowa, Wysokoprężna lampa sodowa, Żarówka
Moc 100W, 125W, 70W, 80W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieparki, place, ciągi spacerowe, drogi osiedlowe, parkingi

Zdjęcia:

Autor: Adam B.

Autor: Adam B.

Autor: Michał Z.

Autor: Michał Z.

Autor: Krystian

Autor: Krystian

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Sławek

Autor: Sławek

Autor: Sławek

>