Nawigacja:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia ulic, dróg i innych terenów otwartych.
Budowa. Korpus i pokrywa oprawy są wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium i malowane proszkowo. W skład komory lampowej oprawy wchodzi odbłyśnik wykonany z polerowanej, anodyzowanej blachy aluminiowej o najwyższej czystości oraz wypukły klosz ze szkła hartowanego odpornego na uderzenia. Oprawa jest wyposażona w filtr zapewniający „oddychanie” oprawy. Stopień szczelności: IP66 (komora lampy), IP65 (komora osprzętu). Konserwacja nie wymaga narzędzi i jest bezpieczna dzięki rozłącznikowi nożowemu. Oprawa jest przeznaczona do zamontowania szczytowego na słupie lub bocznego na wysięgniku o średnicy 50mm oraz 60mm (opcja). Oprawa może być opcjonalnie wyposażona w zintegrowany uchwyt montażowy regulowany od -90⁰ do +90⁰.
Wersje. Oprawa jest dostępna z następującymi źródłami światła: wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 50W, 70W, 100W, 150W; lampa metalohalogenkowa o mocach: 70W, 100W, 150W; ksenonowa lampa wyładowcza UCD (Ultra Constant Discharge) o mocach: 50W, 70W, 100W, 150W.
Źródło: www.arealamp.pl


Dane Techniczne:

Producent: Arealamp
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła Lampa ksenonowa, lampa sodowa, UCD ksenonowa lampa wyładowcza, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 150W, 50W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, tereny otwarte
>