Nawigacja:

oprawy24.pl > Oprawy uliczne > Disano > Montecarlo

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia ulic, chodników, parków, osiedli mieszkaniowych i innych terenów otwartych.
Budowa. Korpus oprawy oraz zatrzaski są wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Korpus jest lakierowany kilkuetapowo poprzez zanurzenie. W pierwszym etapie nakładany jest lakier epoksydowy metodą kataforezy w wyniku czego korpus jest odporny na korozję oraz działanie mgły solnej. Drugi etap obejmuje nałożenie warstwy końcowej w postaci płynnej dwuskładnika akrylowego, stabilizowanego promieniami UV. Komora optyczna składa się z aluminiowego odbłyśnika, który zapobiega zanieczyszczeniu oświetleniem oraz klosza wykonanego z hartowanego szkła o grubości 5mm. Stopień szczelności: IP66. W standardzie oprawa posiada rozłącznik nożowy.
Wersje. Oprawa jest dostępna z następującymi źródłami światła: wysokoprężna lampa sodowa o mocy 150 W; lampa metalohalogenkowa o mocy 150 W; lampa sodowa z trzonkiem Rx7s o mocach: 70 W, 150 W; lampa metalohalogenkowa z trzonkiem Rx7s o mocach: 70 W, 150 W.
Źródło: www.disano.it


Dane Techniczne:

Producent: Disano
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 150W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice, tereny mieszkaniowe, parki, place, skwery, ciągi pieszo-rowerowe

Zdjęcia:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

>