Nawigacja:

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia obiektów przemysłowych, hal fabrycznych, powierzchni magazynowych, zamkniętych obiektów sportowych, a także otwartych terenów przemysłowych, np. wiat magazynowych itp.
Budowa. Dwuczęściowa komora osprzętu jest wykonana z blachy stalowej i malowana proszkowo. górna i dolna część komory osprzętu połączone za pomocą klamer. Część łącząca obudowę osprzętu z odbłyśnikiem i osłaniająca oprawkę źródła światła, wytłaczana z blachy stalowej, malowana proszkowo. Oprawa jest wyposażona w gładki odbłyśnik aluminiowy, polerowany chemicznie, o symetrycznym rozsyle światłości. Komora lampowa jest chroniona szybą ze szkła hartowanego mocowaną do odbłyśnika za pomocą klamer. Szyba jest zabezpieczona ażurową siatką ochronną z drutu stalowego, ocynkowanego. Możliwość różnych systemów mocowania np. liny, śruby, haki, itp. Oprawa standardowo wyposażone w ucho z otworem o średnicy 12,5mm.
Wersje. Oprawa była dostępna z następującymi źródłami światła: wysokoprężna lampa rtęciowa o mocach: 125W, 250W, 400W; wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 150W, 250W, 400W; wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocach: 150W, 250W, 400W.

źródło: www.elgo-li.pl


Dane Techniczne:

Producent: Elgo
Lata produkcji: 90-te, druga dekada XXI wieku, pierwsza dekada XXI wieku
Materiałblacha stalowa
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa rtęciowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 125W, 150W, 250W, 400W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniehale fabryczne, obiekty sportowe, tereny przemysłowe

Zdjęcia:

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

>