Nawigacja:

oprawy24.pl > Oprawy uliczne > Disano > Metropolis

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia dróg, ulic, uliczek osiedlowych i innych terenów otwartych. Oferowana była także wersja oprawy przeznaczona do oświetlenia ścieżek rowerowych oraz ciągów pieszych.
Budowa. Obudowa oprawy jest wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Oprawa posiada ruchomy wspornik. Rama jest wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium, otwierana zawiasowo. Zaczepy są wykonane z aluminium. Oprawa jest powlekana kilkuetapowo. W pierwszym etapie powłoka antykorozyjna i przeciwdziałająca środowisku o dużym zasoleniu. Drugi etap to podkład stabilizowany promieniami UV. W trzecim etapie lakierowanie w kolorze srebrnym szarym lub piaskowym. Komora optyczna składa się z odbłyśnika wykonanego z młotkowanego i oksydowanego aluminium o najwyższej czystości oraz klosza w postaci płaskiej szyby ze szkła hartowanego o grubości 5mm odpornego na wstrząsy termiczne i uderzenia. Stopień szczelności: IP65. Komponenty elektryczne są umieszczone na wyjmowanej płycie. Oprawa posiada odłącznik nożowy. Oprawę montuje się za pomocą uchwytu montażowego na słup o średnicy 60mm.
Wersje. Oprawa była dostępna do następujących źródeł światła: wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 70W, 150W, 250W; lampa sodowa z trzonkiem Rx7s o mocy 150W; wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocy 150W; lampa metalohalogenkowa z trzonkiem Rx7s o mocy 150W.
Źródło: www.disano.it


Dane Techniczne:

Producent: Disano
Lata produkcji: pierwsza dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 150W, 250W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, tereny otwarte

Zdjęcia:

Autor: Paweł

>