Nawigacja:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia głównych dróg i arterii komunikacyjnych.
Budowa. Korpus oprawy wykonany jest w technologii ciśnieniowego odlewania aluminium. Pokrywa wykonana jest z polimeru technicznego odpornego na UV. Oprawa posiada statecznik układu stabilizacyjno-zapłonowego z zabezpieczeniem termicznym. Klosz wykonano z płaskiej hartowanej szyby, co gwarantuje dobry współczynnik ograniczenia olśnienia. Odbłyśnik wytłoczono z blachy aluminiowej. Uchwyt z aluminium umożliwia mocowanie na wysięgniku lub bezpośrednio na słupie o średnicach Ø60÷Ø76 mm. Zostało zapewnione bezpieczeństwo obsługi przy wymianie źródła światła – automatyczne odłączenie napięcia przy podniesieniu pokrywy (II klasa izolacji). Układ optyczny zapewnia wysokie parametry świetlne oprawy oraz dobrą równomierność oświetlenia. Konstrukcja umożliwia zmiany pozycji źródła światła. Istnieje możliwość regulacji nachylenia oprawy w zakresie od 0° do 110° co 4,5°. Odchylenie górnej pokrywy gwarantuje łatwy dostęp do źródła światła i osprzętu elektrycznego. Oprawa dostępna była w I lub II klasie izolacji o stopniu ochrony IP67/45.
Wersje. Dostępne moce źródeł światła: wysokoprężna lampa rtęciowa o mocach: 80W, 125W, 250W; wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 70W, 100W, 150W, 250W, 400W; lampa metalohalogenkowa o mocach: 70W, 100W, 150W, 250W, 400W.
źródło: www.rosa.pl


Dane Techniczne:

Producent: Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego ROSA
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku, pierwsza dekada XXI wieku
Materiałodlew aluminiowy
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa rtęciowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 125W, 150W, 250W, 400W, 70W, 80W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, autostrady, tereny otwarte

Zdjęcia:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

>