Nawigacja:

oprawy24.pl > Oprawy uliczne > Lug > LugSan 4

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia dróg głównych oraz lokalnych, parkingów, dzielnic mieszkaniowych, terenów przemysłowych itp.
Budowa. Obudowa i pokrywa oprawy są wykonane z aluminium i malowane proszkowo farbą poliestrową na kolor szary. Odbłyśnik jest wykonany z głęboko tłoczonego, wysoce czystego i polerowanego, anodyzowanego aluminium. Regulacja położenia odbłyśnika zapewnia uzyskanie pożądanego rozsyłu światła. Dostępne są klosze: płaski wykonany z wysokiej jakości szkła hartowanego, płaski lub wypukły z poliwęglanu. Antykorozyjne uszczelki wykonane z gumy silikonowej. Porcelanowa oprawka z możliwością poziomej i pionowej regulacji. Obudowa wyposażona w specjalny zawór pozwalający na „oddychanie” oprawy i zapobiegający powstawaniu podciśnienia wewnątrz komory.,Oprawy dostępne w I i II klasie ochronności. Oprawy w II klasie ochronności wyposażone w wyłącznik odcinający zasilanie w momencie otwarcia oprawy dla potrzeb konserwacji. Oprawa jest przeznaczona do zamontowania na słupach i wysięgnikach o Ø 48-76mm, montaż w poziomie i pionie o max odchyleniu do i od płaszczyzny 15º.
Wersje. W zależności od wersji oprawy dostępne są źródła światła o różnych mocach. Rodzina opraw Lugsan 4 jest dostępna z następującymi typami lamp: sodowa o mocach 70W, 100W, 150W, 250W, 400W; metalohalogenkowa o mocach: 100W, 150W, 250W, 400W. Ponadto wersja mini zawiera też wersje na lampy metalohalogenkowe o trzonku PGZ12 o mocach 45W, 60W, 90W, 140W.
źródło: www.lug.com.pl


Dane Techniczne:

Producent: Lug
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałaluminium
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 150W, 250W, 400W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, parkingi, dzielnice mieszkaniowe, tereny przemysłowe

Zdjęcia:

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

>