Nawigacja:

oprawy24.pl > Oprawy uliczne > Lug > LugSan 3

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia terenów przemysłowych, dzielnic mieszkaniowych, parkingów, dróg głównych, drugorzędnych oraz lokalnych.
Budowa. Obudowa oprawy wykonana z odpornego na promienie UV poliestru wzmacnianego włóknem szklanym, natomiast podstawa oprawy z poliwęglanu. Oprawa posiada uchwyt montażowy wykonany z aluminium. Szczelność oprawy: komora lampy – IP65, komora osprzętu – IP43. Oprawa wykonana w II klasie ochronności oraz wyposażona w zawieszany klosz wypukły z łatwo odpinającymi się klamrami i zdejmowana tylna osłona pozwalająca na szybką i bezpieczną konserwację. W skład komory optycznej wchodzą: klosz wykonany z akrylu oraz odbłyśnik wykonany z aluminium głęboko tłoczonego. Istnieje możliwość dwustopniowej regulacji położenia oprawy względem konstrukcji wsporczej. Oprawę montuje się na słupach i wysięgnikach o średnicy Ø60.
Wersje. Oprawa była dostępna z następującymi źródłami światła: wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 70W, 100W, 150W; lampa metalohalogenkowa o mocach: 100W, 150W.
źródło: www.lug.com.pl


Dane Techniczne:

Producent: Lug
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku, pierwsza dekada XXI wieku
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 150W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, tereny otwarte

Zdjęcia:

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Marcin J.

>