Nawigacja:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia dróg, ulic, skwerów, placów, parkingów i innych terenów otwartych.
Budowa. Obudowa oprawy jest wykonana z poliestru, na którą składają się; układ optyczny, zakrzywiony panel szklany oraz wbudowany układ zasilania. Stopień szczelności IP65. Górna część obudowy z czarnego poliestru wzmocnionego włóknem szklanym GRP i stali. Dolna część obudowy z szarego poliestru wzmocnionego włóknem szklanym GRP. Oprawa jest wyposażona w odbłyśnik z aluminium lub aluminium powleczonego szkłem. Komora lampowa jest chroniona kloszem ze szkła lub poliwęglanu. Uchwyt ze stali. W oprawie zabudowany jest filtr powietrza. Otwór przeznaczony pod przewody elektryczne zabezpieczony uszczelką neoprenową. Zalecana wysokość montażu 5-10m. Oprawa przeznaczona do bezpośredniego montażu na słupie, ukośnego z wykorzystaniem odpowiednich uchwytów montażowych (wersja na jedną i dwie oprawy) lub naściennego z wykorzystaniem odpowiedniego uchwytu montażowego.
Wersje. Oprawa może pracować w zależności od wersji z różnego typu źródłami światła: lampami rtęciowymi o mocy 125 – 250 W; lampami sodowymi o mocach 70 W, 100 W, 150 W, 250 W; lampami metalohalogenkowymi o mocach 70 W, 100 W, 150 W.
Źródło: www.thornlighting.pl


Dane Techniczne:

Producent: Thorn
Lata produkcji: pierwsza dekada XXI wieku
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa rtęciowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 125W, 150W, 250W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, tereny otwarte
>