Nawigacja:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia ulic, placów, skwerów, deptaków, ciągów pieszo-rowerowych, terenów mieszkalnych, centrów biznesowych i innych terenów otwartych.
Budowa. Obudowa oprawy jest wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium i malowana proszkowo farbą strukturalną na kolor ciemno szary. Komora optyczna oprawy składa się z odbłyśnika z anodyzowanego aluminium o wysokim połysku oraz klosza w formie płaskiej szyby ze szkła hartowanego. Szczelność komory lampy: IP65. Oprawa jest przeznaczona do zamontowania szczytowego na słupie (wersja MTP) za pomocą trzech śrub M8 ze stali nierdzewnej na trzonku D60 mm x 100 mm. Jest także Wersja zwieszana (MSU) montowana za pomocą gwintowanej rurki 34G. W wersji MTP możliwość zastosowania dekoracyjnego światła emitowanego ze szczytu oprawy w górną półpłaszczyznę. Zalecane wysokości montażu: 4 – 6 m.
Wersje. Oprawa jest dostępna w wielu wariantach. Źródłem światła oprawy jest wbudowany moduł LED. Oprawa emituje światło o barwie neutralnej białej (4000 K) lub ciepłej białej (3000 K). Moc i strumień świetlny oprawy zależą od wartości prądu zasilania, ilości, konfiguracji i temperatury barwowej diod LED. Oprawa jest dostępna w dwóch wersjach mocy: 58W i 84W. Strumień świetlny: 3578 – 5067lm.
W przeszłości dostępne były tradycyjne źródła światła: wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 70W, 100W, 150W; wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocach: 70W, 100W, 150W; lampa metalohalogenkowa z trzonkiem PGZ12 o mocach: 45W, 60W, 90W, 140W. Do wersji z tradycyjnymi źródłami światła można zamontować moduł LED.
źródło: www.thornlighting.pl


Dane Techniczne:

Producent: Thorn
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku, pierwsza dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła lampa sodowa, LED, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 140W, 150W, 45W, 58W, 60W, 70W, 84W, 90W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice, place, skwery, deptaki, tereny mieszkalne, centra biznesowe
>