Nawigacja:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia ulic, parków, placów, skwerów, terenów mieszkalnych i tp.
Budowa. Daszek oprawy jest wykonany z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym. Jego dolna część pełni funkcję odbłyśnika. Oprawa posiada element mocujący z wysokociśnieniowego odlewu aluminium. Daszek i element mocujący są zabezpieczone przeciw działaniu niekorzystnych warunków atmosferycznych i pomalowane na kolor szary metalik. Osłona oprawy jest wykonana ze stabilizowanego promieniami UV i odpornego na uderzenia polimetakrylanu. Osłona może być przezroczysta lub perłowa. Stopień ochrony: IP54. Rozsył światła jest determinowany rodzajem odbłyśnika i osłony: obrotowo-symetryczny szeroki rozsył z reflektorem w kształcie wentylatora, asymetryczny-szeroki rozsył z osłoną po stronie budynku, obrotowo-symetryczny szeroki rozsył z wyjątkowo niską luminancją w płaszczyźnie poziomej przez tarczę. Konstrukcja modułowa umożliwia uproszczoną wymianę części. Oprawa jest przeznaczona do zamocowania szczytowego na słupie o średnicy końcówki 76 x 70mm (z reduktorem 60 – 70mm).
Wersje. W zależności od wersji dostępne są źródła światła: świetlówka kompaktowa z trzonkiem 2G11 o mocy 18-24W; wysokoprężna lampa sodowa o mocy 50 – 70W, lampa metalohalogenkowa o mocy 70W.
Źródło: www.siteco.com


Dane Techniczne:

Producent: Siteco
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku, pierwsza dekada XXI wieku
Źródło Światła lampa sodowa, Świetlówka, świetlówka kompaktowa niezintegrowana, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 50W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice, place, parki, skwery, tereny mieszkalne

Zdjęcia:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

>