Nawigacja:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia dróg, ulic, parkingów, osiedli mieszkaniowych i innych terenów otwartych.
Budowa. Korpus oprawy jest wykonany z ciśnieniowo odlewanego aluminium i malowany proszkowo. Oprawa posiada klosz z poliwęglanu odpornego na promieniowanie UV. Uszczelki są wykonane z czarnego kauczuku neoprenowego. Odbłyśnik jest wykonany z tłoczonego aluminium o wysokiej czystości. Oprawa jest przeznaczona do montażu na wysięgniku o średnicy 42-60 mm, lub do montażu na szczycie słupa (konieczny dodatkowy uchwyt montażowy) o średnicy 60 mm lub 76 mm z regulowanym kątem nachylenia 5°/10°/15°. Głębokość zamocowania wynosi 100 mm przy montażu do wysięgnika, 100 mm przy montażu na słupie. Dostęp do źródła światła od dołu po odsunięciu pojedynczego klipsa ze stali nierdzewnej i odchyleniu umocowanego na zawiasach klosza. Wymiana źródła światła trwa kilka sekund i nie wymaga narzędzi. Dostęp do wbudowanego układu zasilającego po odchyleniu klosza. Układ zasilający przymocowany do korpusu za pomocą dwóch śrub, po ich odkręceniu możliwe jest wyjecie układu zapłonowego z obudowy. Płyta układu zasilania jest wykonana ze stali ocynkowanej, natomiast śruby i klips klosza ze stali nierdzewnej. Oprawa o stopniu szczelności IP65.
Wersje. Oprawa jest przeznaczona do następujących źródeł światła: świetlówek kompaktowych TC-TEL 42-70W; wysokoprężnych lamp rtęciowych o mocach 80 W, 125 W;
wysokoprężnych lamp sodowych o mocach: 50 W, 70 W, 100 W, 150 W; lamp metalohalogenkowych z jarznikiem ceramicznym HIT-CE 70 W, 100 W, 150 W.

źródło: www.thornlighting.pl


Dane Techniczne:

Producent: Thorn
Lata produkcji: pierwsza dekada XXI wieku
Materiałstop aluminium
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa rtęciowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 125W, 150W, 50W, 70W, 80W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice, place, inne tereny otwarte

Zdjęcia:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Michał Z.

Autor: Michał Z.

Autor: Michał Z.

Autor: Michał Z.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Sławek

Autor: Sławek

>