Nawigacja:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia dróg ekspresowych, autostrad, rond, ulic osiedlowych, parkingów, ciągów pieszych, skwerów i innych terenów otwartych.
Budowa. Oprawa jest wykonana z aluminium i dostępna w kolorze szarym. Inne kolory dostępne są na życzenie. Układ optyczny składa się z mini odbłyśnika, charakteryzujący się tymi samymi właściwościami fotometrycznymi, tą samą jakością co odbłyśniki klasyczne. Komora lampowa jest zamknięta szklanym kloszem. Szczelność komory lampy wynosi: IP66. Osprzęt elektryczny montowany jest na demontowanej płycie. Oprawa jest przeznaczona do mocowania bocznego na wysięgniku.
Wersje. Dostępne są dwie wersje oprawy: Hestia Mini, Hestia Midi. Obie wersje opraw współpracują z wysokoprężnymi lampami sodowymi i metalohalogenkowymi. Wersja Mini jest przeznaczona do lamp o mocy do 150W, zaś wersja Midi do 250W. Dostępne są źródła światła o różnych mocach: wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 70W, 100W, 150W, 250W; wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocach: 35W, 70W, 100W, 150W, 250W; lampa metalohalogenkowa z trzonkiem PGZ12 o mocach: 60W, 90W, 140W.
źródło: www.schreder.pl


Dane Techniczne:

Producent: Schréder
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałaluminium
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 150W, 250W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, autostrady, tereny otwarte, ścieżki rowerowe, ciągi piesze, skwery

Zdjęcia:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

>