Nawigacja:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia ulic, dróg, autostrad, parkingów, skwerów, ciągów pieszych, osiedli mieszkaniowych i innych terenów otwartych.
Budowa. Korpus oprawy jest wykonany z odlewu aluminiowego i malowany proszkowo. Oprawa jest wyposażona w mini odbłyśnik miniR® i wielopłaszczyznowy odbłyśnik High Reflect HiR®. Dostępny jest również odbłyśnik standardowy z anodyzowanego aluminium. Samoczyszczący klosz wykonany jest z hartowanego szkła. Klosz bez warstwy samoczyszczącej jest dostępny opcjonalnie. Ponadto w modelu Furyo 3 w opcji klosz może mieć postać płaskiej szyby. System „oddychania” Sealsafe®, zapewnia stopień ochrony IP 66 komory optycznej w całym okresie użytkowania. Szybki dostęp do lampy bez użycia jakichkolwiek narzędzi redukuje czas obsługi do minimum. Dostęp do źródła światła następuje poprzez zwolnienie dźwigni, automatycznie rozłączając napięcie zasilania. Osprzęt elektryczny jest umieszczony na demontowalnej płycie. Oprawa jest przeznaczona do zamontowania szczytowego na słupie lub bocznego na wysięgniku. Opcjonalnie możliwy jest montaż na wysięgniku o średnicy 42 – 48mm.
Wersje. Oprawa jest dostępna w dwóch rozmiarach. W zależności od wersji oprawa może współpracować z następującymi źródłami światła: wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 50W, 70W, 100W, 150W, 250W; wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocach: 70W, 100W, 150W, 250W; lampa metalohalogenkowa z trzonkiem G12 o mocach: 35W, 70W, 150W; lampa metalohalogenkowa z trzonkiem PGZ12 o mocach: 45W, 60W, 90W, 140W.
źródło: www.schreder.pl


Dane Techniczne:

Producent: Schréder
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałodlew aluminiowy
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 140W, 150W, 250W, 35W, 45W, 50W, 60W, 70W, 90W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, autostrady, tereny otwarte, ścieżki rowerowe, ciągi piesze, skwery, osiedla mieszkaniowe
>