Nawigacja:

Autor: Jędrek

Autor: Jędrek

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia parków, placów, skwerów, ciągów pieszo-rowerowych i innych terenów otwartych.
Budowa. Korpus oprawy jest wykonany z wysokociśnieniowego odlewu aluminiowego i pomalowany na kolor szary. Osłona oprawy jest formowana wtryskowo z poliwęglanu, odporna na uderzenia i działanie promieni UV. Osłona jest przymocowana do podstawy przy pomocy mocowania bagnetowego i czterech śrub mocujących ze stali nierdzewnej. Model Flaminia A posiada odbłyśnik. Wewnątrz osłony znajduje się przymocowany do niej pręt z tłoczonego aluminium doprowadzający przewód do lampy. Stopień szczelności: IP66. Układ zapłonowy jest zamontowany na wysuwanej płycie nośnej wewnątrz podstawy. Oprawa jest przeznaczona do zamontowania szczytowego na słupie o średnicy 60mm oraz na wysięgniku.
Wersje. Oprawa Flaminia A była przeznaczona do lamp z trzonkiem Rx7s: lampa sodowa o mocach: 70W, 150W; lampa metalohalogenkowa o mocach: 70W, 150W. Flaminia B była przeznaczona do lamp z trzonkiem E: wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 70W, 100W, 150W; wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocach: 70W, 100W, 150W.
Źródło: www.iguzzini.com


Dane Techniczne:

Producent: iGuzzini
Lata produkcji: pierwsza dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 150W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice, place, parki, skwery, ciągi piesze
>