Nawigacja:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia dróg, ulic, autostrad, parkingów, skwerów, placów, ciągów pieszych, osiedli mieszkaniowych i innych terenów otwartych.
Budowa. Oprawa jest wykonana w całości z aluminium. Układ optyczny oprawy składa się z HiR²® wielopłaszczyznowego odbłyśnika drugiej generacji dla nowego typu źródeł światła oraz z klosza ze szkła hartowanego. Szczelność komory optycznej IP 66 (system Sealsafe®) przez cały okres eksploatacji. Odseparowanie komory osprzętu elektrycznego od komory lampy zwiększające trwałość podzespołów elektronicznych. Szczelność komory osprzętu: IP66. Konserwacja oprawy jest możliwa bez użycia narzędzi poprzez przesunięcie klamry zintegrowanej z obudową . Blokada samoczynnego zamknięcia oprawy podczas otwarcia pokrywy. Oprawa jest przeznaczona do zamontowania szczytowego na słupie lub bocznego na wysięgniku.
Wersje. Oprawa jest dostępna w dwóch rozmiarach. Dostępne są następujące źródła światła: wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 50W, 70W, 100W, 150W; wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocach: 50W, 70W, 100W, 150W; lampa metalohalogenkowa z trzonkiem G12 o mocach: 35W, 70W, 100W, 150W, lampa metalohalogenkowa z trzonkiem PGZ12 o mocach: 45W, 60W, 90W, 140W.
źródło: www.schreder.pl


Dane Techniczne:

Producent: Schréder
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałaluminium
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 140W, 150W, 35W, 45W, 50W, 60W, 70W, 90W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, autostrady, tereny otwarte, ścieżki rowerowe, ciągi piesze, skwery, osiedla mieszkaniowe,

Zdjęcia:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Paweł

>