Nawigacja:

Autor: Mirek

Autor: Mirek

Opis

Zastosowanie. Oprawy oświetleniowe EUROSTREET były stosowane do oświetlenia parkingów, ulic, dróg, autostrad i innych terenów otwartych.
Budowa. Obudowa oprawy jest w całości wykonana z technopolimeru i polakierowana lakierem poliestrowym na kolor szary. Pokrywa mocowana jest do korpusu trzema obrotowymi klipsami wzmocnionymi nylonem wykonanymi z nierdzewnej stali. Ta doskonała konstrukcja umożliwia łatwy dostęp do wnętrza oprawy oświetleniowej w celu konserwacji. Do wyjmowanej płyty izolacyjnej wykonanej z żywicy poliamidowej wzmocnionej włóknem szklanym, przymocowane są: statecznik 0,9 HPF, dwubiegunowa złączka do przewodów 2,5 mm2 oraz wyłącznik automatyczny. Przewody w izolacji silikonowej, dławica przewodu zasilającego PG 13,5, złącze zaciskowe do przewodów 6-12 mm. Oprawka lampy jest odporna na wysoką temperaturę, z kołnierzem i urządzeniem uniemożliwiającym odkręcanie. Uszczelka wykonana z silikonu i pianki poliuretanowej. Oprawa montowana jest na słupach o średnicy 42 – 76 mm. Aluminiowy adapter umożliwia pracę lampy pod kątami -5⁰, 0⁰, +5⁰, +10⁰, +15⁰ w stosunku do poziomu. Odbłyśnik zaprojektowany komputerowo i wykonany z anodyzowanego, polerowanego aluminium o czystości 99,85%, nie powodujący olśnienia. Klosz oprawy jest wykonany z przezroczystego hartownego szkła o grubości 4 mm. W modelu T25 klosz wykonany z przezroczystego poliwęglanu odpornego na UV. We wszystkich modelach klosz jest hermetycznie przymocowany do obudowy, a wymiana lampy nie wymaga usunięcia klosza.
Wersje. Oprawy oświetleniowe drogowe serii EUROSTREET są przystosowane
do pracy z wysokoprężnymi lampami rtęciowymi o mocach: 80 W, 125 W, 250 W, 400 W lub wysokoprężnymi lampami sodowymi 70 W, 100 W, 150 W, 250 W, 400 W albo lampami metalohalogenkowymi 150 W, 250 W, 400 W.
źródło: http://www.ge.com

 

 


Dane Techniczne:

Producent: General Electric
Lata produkcji: pierwsza dekada XXI wieku
Źródło Światła Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa rtęciowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 125W, 150W, 250W, 400W, 70W, 80W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, autostrady, tereny otwarte

Zdjęcia:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Jakub R.

Autor: Jakub R.

Autor: Jakub R.

>