Nawigacja:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia ulic, parków, placów, skwerów, ogrodów, terenów handlowych, osiedli mieszkaniowych i innych terenów otwartych.
Budowa. W skład oprawy wchodzi podstawa, klosz, daszek oraz układ zapłonowy. Podstawa jest wykonana z wysokociśnieniowego odlewu aluminiowego. Daszek posiada wbudowany lakierowany na biało odbłyśnik. Do daszku za pomocą zapięć jest przymocowany klosz. Pryzmatyczny klosz w kształcie stożka jest wykonany z poliwęglanu, dzięki czemu możliwy jest optymalny rozsył światła oraz brak efektu olśnienia. Oprawę mocuje się szczytowo na słupie o średnicy 60 – 76 mm.
Wersje. Oprawa była dostępna z następującymi źródłami światła: niezintegrowana świetłowka kompaktowa o mocach: 18 W, 24 W, 36 W; świetlówka okrągła typu TL-E o mocy 40 W; świetlówka kompaktowa z trzonkiem tradycyjnym o mocy 25 W; lampa rtęciowo-żarowa o mocy 160 W; lampa rtęciowa o mocach: 50 W, 80 W, 125 W; niskoprężna lampa sodowa o mocach: 18W, 26W; wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 50 W, 70 W.


Dane Techniczne:

Producent: Philips
Lata produkcji: 90-te
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła Lampa rtęciowo-żarowa, lampa sodowa, Niskoprężna lampa sodowa, Świetlówka, świetlówka kompaktowa, świetlówka kompaktowa niezintegrowana, Wysokoprężna lampa rtęciowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 125W, 18W, 24W, 25W, 36W, 40W, 50W, 70W, 80W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice, place, parki, skwery, ogrody, tereny handlowe, osiedla mieszkaniowe
>