Nawigacja:

Autor: Łukasz B

Autor: Łukasz B

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia głównych dróg i arterii komunikacyjnych.
Budowa. Korpus oprawy jest wykonany w technologii ciśnieniowego odlewania aluminium. Pokrywa oprawy jest ukształtowana z blachy aluminiowej. Istnieje możliwość malowania całej oprawy na dowolny kolor. Układ optyczny oprawy składa się z polerowanego odbłyśnika aluminiowego osadzonego na ramie aluminiowej oraz płaskiej szyby hartowanej, która jest przytwierdzona na stałe do odbłyśnika i uszczelniona silikonem. Stopień szczelności IP66. Płyta osprzętu wykonana jest z blachy stalowej cynkowanej ogniowo. Uwolnienie blokady i odchylenie pokrywy segmentu optycznego umożliwia łatwy dostęp do źródła światła i układu zasilającego. Oprawa jest przeznaczona do zamontowania bocznego na wysięgniku z zakończeniem o średnicy Ø60mm lub szczytowego bezpośrednio na słupach z zakończeniem o średnicy Ø60.
Wersje. Oprawa mogła współpracować z następującymi źródłami światła: wysokoprężna lampa rtęciowa o mocach: 80W, 125W; wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 70W, 100W, 150W, 250W; wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocach: 70W, 100W, 150W, 250W.
źródło: www.rosa.pl


Dane Techniczne:

Producent: Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego ROSA
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku, pierwsza dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa rtęciowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 150W, 250W, 70W, 80W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, tereny otwarte

Zdjęcia:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Konrad

Autor: Konrad

>