Nawigacja:

Autor: Michał Z.

Autor: Michał Z.

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlania terenów zewnętrznych: autostrad, dróg głównych, dojazdowych, osiedlowych, placów czy mostów.
Budowa. Oprawa jednokorpusowa, której obudowa jest wykonana z odlewu aluminiowego. Korpus górny i dolny wykonane z odlewu aluminiowego, Oprawa posiada aluminiowy jednoczęściowy tłoczony układ optyczny. Osprzęt elektryczny oprawy jest zamocowany na płycie montażowej wewnątrz korpusu. Klip / zamek wykonany z odlewu aluminiowego zamykający korpus górny i dolny oprawy. Uszczelka poliuretanowa jest zamocowana na korpusie górnym. Dodatkowe uszczelnienie układu optycznego oraz elementu mocującego z oprawką lampy, wchodzącego do odbłyśnika. Oprawa jest wyposażona w szklany klosz.
W oprawach z redukcją mocy zainstalowano układ przełączający, który zapewnia w godzinach zmniejszonego natężenia ruchu obniżenie mocy o ok. 40% i uzyskanie około 50% strumienia znamionowego lampy. Oprawa jest przystosowana do zawieszenia na pionowym słupie lub wysięgniku poziomym.
źródło: www.elgo-li.pl


Dane Techniczne:

Producent: Elgo
Lata produkcji: do 2007 roku, pierwsza dekada XXI wieku
Materiałodlew aluminiowy
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 150W, 250W, 400W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieautostrady, drogi, mosty, place
>