Nawigacja:

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia chodników, przejść dla pieszych, terenów mieszkalnych, terenów prywatnych, hoteli, alei, parków, ogrodów, promenad i tp.
Budowa. Obudowa oprawy jest wykonana z ciśnieniowego odlewu aluminium. Oprawa posiada aluminiową pokrywę oraz raster kierujący światło w dół. Oprawa jest powlekana dwuetapowo: Pierwszy: czarna powłoka proszkowa, odporna na korozję i oddziaływanie środowiska o dużym zasoleniu. Drugi: stabilizowanie promieniami UV. Wykończenie szorstką powłoką akrylową w kolorze grafitowym lub srebrnym. Gładki i przezroczysty, samogasnący klosz wykonany z poliwęglanu jest stabilizowany promieniami UV i odporny na uderzenia. Stopień ochrony: IP65. Oprawa jest przeznaczona do bezpośredniego montażu na słupie o średnicy 60mm.
Wersje. W zależności od wersji oprawa była oferowana z różnego typu źródłami światła: świetlówka kompaktowa z trzonkiem Gx24q-4 o mocy 42W, wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 70W (do wersji SAP-E 70 należy stosować lampy z wewnętrznym zapłonem), 100W; wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocach: 70W, 100W.
Źródło: www.disano.it


Dane Techniczne:

Producent: Disano
Lata produkcji: pierwsza dekada XXI wieku
Materiałodlew aluminiowy
Źródło Światła lampa sodowa, Świetlówka, świetlówka kompaktowa niezintegrowana, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieparki, place, skwery, ciągi spacerowe, drogi osiedlowe, parkingi, ścieżki rowerowe
>