Nawigacja:

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia placów, ciągów pieszych, terenów mieszkalnych, terenów handlowych i tp.
Budowa. Rama oprawy jest wykonana z odlewu aluminiowego, zaś pokrywa z poliwęglanu. Model CPS500 jest w całości wykonany z aluminium. Korpus był dostępny w kilku kolorach: czarnym, niebieskim, zielonym, szarym, żółtym, czerwonym. Oprawa jest wyposażona w odbłyśnik CT-POT. Komora lampowa jest zamknięta kloszem szerokim lub wąskim oraz płaska szybą (w modelu CPS500). Klosz szeroki i wąski wykonane z poliwęglanu i odporne na promieniowanie UV oraz na uderzenia. Oprawa jest przeznaczona do zamocowania na szczycie słupa o średnicy Ø 60 / 76 mm lub na wysięgniku o średnicy 42–48 lub 60 mm. Zalecana wysokość montażowa: 8m.
Wersje. Oprawy City Vision występowały w następujących wersjach: CPS400 (wąska kopuła, wąski klosz); CPS401 (wąska kopuła, szeroki klosz); CPS402 (szeroka kopuła, wąski klosz); CPS403 (szeroka kopuła, szeroki klosz); CPS500 (klosz wypukły lub płaski). W zależności od wersji dostępne były następujące źródła światła: wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 70W, 100W, 150W; wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocach: 70W, 100W, 150W; lampa metalohalogenkowa z trzonkiem G12 o mocach: 70W, 150W; świetlówka kompaktowa z trzonkiem 2G11 o mocach 18-24W.
źródło: www.philips.oprawy.pl


Dane Techniczne:

Producent: Philips
Lata produkcji: pierwsza dekada XXI wieku
Materiałaluminium, poliwęglan
Źródło Światła lampa sodowa, Świetlówka, świetlówka kompaktowa niezintegrowana, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 150W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieplace, parki, skwery, ciągi-pieszo-rowerowe, tereny mieszkalne, tereny handlowe
>