Nawigacja:

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Opis

Zastosowanie. Oprawa była przeznaczona do oświetlenia ulic, placów, parków, skwerów, ścieżek rowerowych, osiedli mieszkaniowych i innych terenów otwartych.
Budowa. Korpus oprawy jest wykonany z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym i malowany na kolor szary metalik. Inne kolory były dostępne na życzenie. Oprawa mogła być wyposażona w różne rodzaje rastrów odbłyśników (pagoda, wachlarzowy) w celu zapewnienia różnego typu rozsyłu światła. Oferowany był także odbłyśnik fasetonowy. Obrotowo symetryczny szeroki rozsył światła był możliwy dzięki odbłyśnikowi wachlarzowemu lub pagoda, zaś asymetryczny szeroki rozsył z osłoną po stronie budynku dzięki odbłyśnikowi asymetrycznemu lub wachlarzowemu. Dostępny był też odbłyśnik do ścieżek rowerowych o asymetrycznym bardzo szerokim rozsyle światła. Klosz wykonany z akrylu był dostępny w wersji przezroczystej i matowej. Stopień szczelności: IP54. Oprawa jest przeznaczona do zawieszania na półokrągłym wysięgniku lub wsporniku ściennym. Wysokość montażowa: 4 – 6m.
Wersje. Oprawa była dostępna w dwóch rozmiarach: mniejsza wersja (Small Bell), większa wersja (Large Bell). W zależności od wersji oferowane były następujące źródła światła: świetlówka kompaktowa z trzonkiem 2G11 o mocach: 2x18W, 2x24W; wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 50W, 70W 100W.
źródło: www.siteco.com


Dane Techniczne:

Producent: Siteco
Lata produkcji: pierwsza dekada XXI wieku
Materiałpoliestrer
Źródło Światła lampa sodowa, Świetlówka, świetlówka kompaktowa niezintegrowana, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 18W, 24W, 50W, 70W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice, place, parki, skwery, osiedla mieszkaniowe, ścieżki rowerowe

Zdjęcia:

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

>