Nawigacja:

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia ulic, dróg, autostrad, parkingów, terenów mieszkalnych, terenów przemysłowych itp.
Budowa. Obudowa oprawy jest wykonana z ciśnieniowo odlewanego aluminium, zaś pokrywa oprawy z samogasnącego poliwęglanu. Korpus jest zabezpieczony antykorozyjnie i malowany proszkowo farbą poliestrową na kolor czarny metalik. Pokrywa zaś ma kolor szary. Komora optyczna składa się z jednoczęściowego odbłyśnika z anodyzowanego i polerowanego aluminium o najwyższej czystości oraz przezroczystego klosza z poliwęglanu stabilizowanego promieniami UV i odpornego na uderzenia lub płaskiej szyby ze szkła hartowanego. Zaciski zamykające ze stali nierdzewnej. Oprawa jest uszczelniona gumową uszczelką. Oprawę można montować zarówno szczytowo na słupie jak i bocznie na wysięgniku.
Wersje. Oprawa dostępna w trzech wersjach (rozmiarach): Astra1, Astra2, Astra3. Dostępne są następujące źródła światła: wysokoprężna lampa rtęciowa o mocach: 80W, 125W, 250W; wysokoprężna lampa sodowa o mocach: 70W, 100W, 150W, 250W, 400W; wysokoprężna lampa metalohalogenkowa o mocach: 70W, 100W, 150W, 250W, 400W.
Źródło: https://nordexlighting.com


Dane Techniczne:

Producent: Nordex
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium, poliwęglan
Źródło Światła lampa sodowa, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa rtęciowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 125W, 150W, 250W, 400W, 70W, 80W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, autostrady, parkingi, tereny mieszkalne, tereny przemysłowe

Zdjęcia:

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Paweł

>