Nawigacja:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia ulic, placów, parków, skwerów, ciągów pieszych, osiedli mieszkaniowych, parkingów, ścieżek rowerowych i innych terenów otwartych.
Budowa. Podstawa, daszek i ramiona oprawy są wykonane z wysokociśnieniowego odlewu aluminium. Oprawa jest stosowana zarówno do pośredniego jak i bezpośredniego oświetlenia, co wymaga dwóch różnych odbłyśników. Oświetlenie pośrednie: dwa tłoczone odbłyśniki górne, z których jeden jest lakierowany i zamontowany u podstawy, a drugi anodyzowany i wybłyszczany zamontowany poniżej daszka oprawy. Osłona oprawy może być formowana z poliwęglanu lub akrylowa o strukturze przezroczystej lub prążkowanej. Oświetlenie bezpośrednie: jeden odbłyśnik górny lakierowany na kolor biały oraz osłona formowana z akrylu lub poliwęglanu o strukturze matowej lub prążkowanej. Oba rodzaje oświetlenia oferują symetryczny i asymetryczny rozsył światła. Istnieje również możliwość zastosowania mini odbłyśnika miniR®. Szczelność oprawy: IP66.
Wersje. Oprawa może współpracować z wieloma źródłami światła: świetlówka kompaktowa o mocy 42W, lampa indukcyjna o mocy 85W, wysokoprężna lampa sodowa o mocy: 150W, lampa metalohalogenkowa z trzonkiem G12 o mocach: 100W, 150W; lampa metalohalogenkowa z trzonkiem PGZ12 o mocy 140W.
źródło: www.schreder.pl


Dane Techniczne:

Producent: Schréder
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła lampa indukcyjna, lampa sodowa, świetlówka kompaktowa niezintegrowana, Wysokoprężna lampa metalohalogenkowa, Wysokoprężna lampa sodowa
Moc 100W, 140W, 150W, 42W, 85W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice, place, parki, skwery, ciągi piesze, osiedla mieszkaniowe, ścieżki rowerowe, parkingi

Zdjęcia:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Paweł

>