Nawigacja:

oprawy24.pl > Oprawy uliczne > Siteco > Streetlight 10

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Opis

Zastosowanie. Oprawa Streetlight 10 Micro jest przeznaczona do oświetlenia terenów mieszkalnych, zaś Streetlight 10 Mini do oświetlenia dróg, ulic, parkingów i przestrzeni miejskich. Największy model Streetlight 10 Midi może oświetlać drogi ekspresowe, autostrady, ronda, węzły komunikacyjne oraz duże place.
Budowa. Obudowa oprawy oraz uchwyt montażowy są wykonane z wysokociśnieniowego odlewu aluminium. Oprawa jest pokryta farbą szary metalik odporną na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Oprawa posiada wbudowany moduł LED z osłoną z polimetakrylanu oraz 3-strefowy fasetonowy odbłyśnik. Szczelność oprawy: IP66. Oprawa jest przystosowana do zamontowania szczytowego na słupie o średnicy 60/76mm lub bocznego na wysięgniku o średnicy 42/60mm. Istnieje możliwość regulacji kąta nachylenia oprawy: 0°/5°/10°/15°. Jest również wersja na przewieszkę.
Wersje. Oprawa jest dostępna w trzech rozmiarach: midi, mini, micro. Źródło światła to wbudowany moduł LED. Moduł LED oraz moduł osprzętu mogą być łatwo wymienione w celu unowocześnienia oprawy w przyszłości. Oprawa jest oferowana z różnymi barwami światła: ciepła biała (3000K), neutralna biała (4000K), zimna biała (5000K).
W zależności od wersji oprawy, rozsyłu światła, temperatury barwowej dostępne są przeróżne moce o różnym strumieniu świetlnym. Skuteczność świetlna: 96 – 111 lm/w. Poniższe dane mają charakter orientacyjny:
Micro: 13W, 14W, 16W, 28W
Mini: 30W, 70W
Midi: 86W, 149W
Źródło: www.siteco.com


Dane Techniczne:

Producent: Siteco
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła LED
Moc 13W, 149W, 14W, 16W, 28W, 30W, 70W, 86W
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, autostrady, tereny otwarte

Zdjęcia:

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J., wersja midi

Autor: Marcin J.

Autor: Marcin J.

>