Nawigacja:

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia dróg, ulic, osiedli mieszkaniowych, ciągów pieszych, parkingów i innych terenów otwartych.
Budowa. Korpus oprawy jest wykonany z odlewu aluminiowego. Układ optyczny: soczewka z PMMA. Dostępne są cztery układy optyczne. Stopień ochrony: IP66. Oprawa może współpracować z funkcjami: możliwość regulowania prądu wyjściowego, interfejs DALI lub 1-10V (opcja), programowalne profile czasowe, kontrola temperatury na module, regulacja mocy oprawy za pomocą napięcia wyjściowego, utrzymanie stałego strumienia świetlnego w czasie. Oprawę montuje się na wysięgniku z zakończeniem ø60x120mm.
Wersje. Źródłem światła oprawy jest wymienny moduł LED, który jest wyposażony w 24 diody. Oprawa jest dostępna w kilku wariantach. Oprawa emituje światło o barwie lekko ciepło białej (3500K), neutralnej białej (4000K) i zimnej białej (5000K). Strumień świetlny oprawy zależy od konfiguracji i temperatury barwowej diod LED. Oprawa jest dostępna w kilku wersjach mocy: 48W, 60W, 72W. Strumień świetlny oprawy: 6550 – 9750 lm.
źródło: www.rosa.pl


Dane Techniczne:

Producent: Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego ROSA
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałaluminium
Źródło Światła LED
Moc 48W, 60W, 72W
Ilość źródeł światła24
Zastosowaniedrogi, ulice, parkingi, ciągi piesze, osiedla mieszkaniowe

Zdjęcia:

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

Autor: Michał K.

>