Nawigacja:

oprawy24.pl > Oprawy uliczne > Philips > FGS223, FGS224

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Opis

Zastosowanie. Oprawa typu Residium była przeznaczona do oświetlenia dróg o małym znaczeniu komunikacyjnym, dzielnic mieszkaniowych, ścieżek rowerowych i terenów przemysłowych.
Budowa. Obudowa wykonana z polipropylenu wzmacnianego włóknami szklanymi, odporna na działanie promieniowania UV. Rama wykonana z poliwęglanu wzmocnionego włóknami szklanymi. Klosz wykonany z poliwęglanu, odporny na działanie promieniowania UV i wandalizm. Klipsy wykonane z polipropylenu wzmocnionego włóknami szklanymi, odporne na promieniowanie UV. Zawias wykonany z poliwęglanu i elementów stalowych. Odbłyśnik wykonany z polakierowanej blachy stalowej. Boczne lustra wykonane z aluminium o wysokiej czystości. Innowacyjna lustrzana optyka umożliwiająca optymalną dystrybucję światła i jego minimalne rozproszenie. Dwa kąty nachylenia oprawy: 5⁰i 15⁰. Różnorodne możliwości montażu, otwierany klosz z szybko zwalniającymi klipsami pozwala na szybką i bezpieczną konserwację, łatwo wyjmowalny panel z osprzętem elektrycznym. Wymiana lampy możliwa jest poprzez otwarcie klosza (po zwolnieniu klipsów klosz zwisa pionowo na zawiasie, co umożliwia łatwy dostęp do lampy z każdej strony, szczelna konstrukcja odporna na wodę i kurz przez całe życie oprawy.
Uniwersalny zaczep (42-60 mm) do montażu szczytowego i bocznego. Dodatkowy zaczep 76 mm do montażu szczytowego. Oprawa odporna na kurz i pylenie (IP 65)Nie wymaga wewnętrznego czyszczenia.
Wersje. Oprawa była dostępna w dwóch wersjach: FGS223: na świetlówki o mocy 24 W, oraz na niskoprężne lampy sodowe o mocy 36 W; FGS224: na świetlówki o mocy 36 W oraz na niskoprężne lampy sodowe o mocy 36 W i 55 W.
źródło: www.philips.oprawy.pl


Dane Techniczne:

Producent: Philips
Lata produkcji: pierwsza dekada XXI wieku
Źródło Światła lampa sodowa, Niskoprężna lampa sodowa, Świetlówka, świetlówka kompaktowa niezintegrowana
Moc 36W, 55W
Ilość źródeł światła1
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedzielnice mieszkaniowe, ciągi pieszo-rowerowe
>