Nawigacja:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia ulic, dróg, autostrad, węzłów drogowych, przejść dla pieszych, osiedli mieszkaniowych i innych terenów otwartych.
Budowa. Korpus oprawy jest wykonany z wysokociśnieniowego odlewu aluminiowego i malowany na kolor ciemnoszary. Inne kolory dostępne są na życzenie. Do wyboru jest ponad 30 różnych optyk i rastrów. Optyka drogowa o wąskim, średnim, szerokim lub wyjątkowo szerokim kącie rozsyłu światła. Odbłyśnik jest wykony z poliwęglanu, zaś soczewki z akrylu. Układ optyczny jest chroniony płaską szybą wykonaną ze szkła hartowanego. Zmiana strumienia świetlnego możliwa jest dzięki współpracy oprawy z autonomicznym sterownikiem DynaDimmer oraz interfejsem DALI. W opcji dostępne są: złącze do SR (System Ready), mini fotokomórki, gniazdo NEMA. Korpus umożliwiający dostęp do tacy osprzętu zasilającego odchyla się do góry i jest zabezpieczony nierdzewną listwą blokującą. Oprawa jest przeznaczona do zamontowania szczytowego na słupie (średnica: 48–62 lub 76 mm) lub bocznego na wysięgniku (średnica: 32–48 mm, 48–62 mm). Istnieje możliwość regulacji kąta nachylenia oprawy: -20°, -15°, -10°, -5°, 0°, +5°, +10°, +15°, +20°. Zalecana wysokość montażowa: 4 – 18m.
Oprawa jest dostępna w czterech rozmiarach: BGP760 (wersja Micro), BGP761 (wersja Mini), BGP762 (wersja średnia), BGP763 (wersja duża). Źródłem światła oprawy jest integralny moduł LED. Dostępne są trzy wersje temperatury barwowej emitowanego światła: ciepła biel (3000 K), neutralna biel (4000 K), chłodna biel (5700 K). Strumień świetlny oprawy zależy od wartości prądu zasilania, ilości, konfiguracji i temperatury barwowej diod LED. Zakres mocy oprawy: 5,6 – 230 W. Strumień świetlny oprawy: 550 – 32000 lm. Sprawność świetlna oprawy w zależności od wersji oraz specyfikacji: 118 – 161 lm/W.
Źródło: www.lighting.philips.pl


Dane Techniczne:

Producent: Philips
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła LED
Moc do 230W
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, autostrady, węzły drogowe, przejścia dla pieszych, osiedla mieszkaniowe, ścieżki rowerowe

Zdjęcia:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

>