Nawigacja:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia ulic oraz obszarów miejskich o gęstej zabudowie uniemożliwiającej postawienie słupów oświetleniowych.
Budowa. Korpus oprawy i elementy montażowe są wykonane z wysokociśnieniowego odlewu aluminium. Korpus jest zabezpieczony antykorozyjnie i pokryty powłoką proszkową. Oprawa jest wyposażona w system optyczny drugiej generacji LensoFlex®2 , bazujący na różnorodności specjalnych soczewek opracowanych przez firmę Schréder. Oprawa oferuje symetryczny rozsył światłości. Matryce LED są zamknięte płaską szybą wykonaną ze szkła. Szczelność oprawy: IP66. Oprawa może współpracować z predefiniowanym schematem redukcji, funkcją Utrzymania Stałego Strumienia (CLO) lub kompletnym systemem telemanagementu Owlet. Może zostać również wyposażona w układ wykrywania ruchu. Oprawa jest przeznaczona do zawieszania na przewieszce na lince o średnicy do 12mm i może być wyposażona w uchwyt umożliwiający jej zawieszenie zarówno wzdłuż jak i w poprzek osi. Montaż względem linki: obrót 90⁰ , nachylenie 15⁰.
Wersje. Źródłem światła oprawy jest matryca LED, która w wyniku nieustannego rozwoju technologii LED może być wymieniona na bardziej wydajną i nowocześniejszą w przyszłości. Oprawa jest dostępna w wielu wersjach. Moc i strumień świetlny oprawy zależy od wartości prądu zasilania, ilości, konfiguracji oraz temperatury barwowej diod LED. Oprawa standardowo oferuje neutralną białą (4000K) barwę światła. Barwa ciepła biała (3000K) jest dostępna opcjonalnie. Oprawy są dostępne w trzech wersjach: 32 diody LED, 48 diod LED, 64 diody LED. Moc i strumień świetlny z zasilaniem o wartości 500mA wynoszą odpowiednio: 53W – 6300lm, 77W – 9500lm, 99W – 12600 lm.
źródło: www.schreder.pl


Dane Techniczne:

Producent: Schréder
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła LED
Moc 53W, 77W, 99W
Ilość źródeł światła32, 48, 64
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice o wysokiej zabudowie

Zdjęcia:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Łukasz B.

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

>