Nawigacja:

Autor: Sławek

Autor: Sławek

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia dróg, ulic, parkingów, placów, ciągów pieszo-rowerowych i innych terenów otwartych.
Budowa. Obudowa oprawy jest wykonana z polipropylenu z włóknem szklanym, uchwyt zaś z aluminium. Oprawa w kolorze szarym. Zastosowane w oprawie kierunkowe matryce soczewkowe wykonane z poliwęglanu umożliwiają uzyskanie odpowiedniego rozsyłu światła dla wybranego zastosowania. Funkcję klosza oprawy pełni poliwęglanowa osłonka matrycy LED. Stopień szczelności: IP66. Zintegrowany, regulowany skokowo uchwyt pozwala na regulację pionową w zakresie 0°-15° ze skokiem co 5°. Oprawa jest przeznaczona do zamontowania szczytowego na słupie lub bocznego na wysięgniku o średnicy 40 – 60mm. Wersja z uchwytem montażowym ø76 mm dostępna na zapytanie.
Wersje. Oprawa jest dostępna w wielu wariantach. Źródłem światła oprawy jest wbudowana matryca LED. Oprawa emituje światło o barwie neutralnej białej (4200K) lub zimnej białej (5700K). Moc i strumień świetlny oprawy zależą od wartości prądu zasilania, ilości, konfiguracji i temperatury barwowej diod LED. Oprawa jest oferowana w kilku wersjach mocy: 35W, 44W, 50W, 56W, 65W. Strumień świetlny dla barwy zimnej białej: 4850 – 8350lm.
Źródło: www.lenalighting.pl


Dane Techniczne:

Producent: Lena Lighting
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałpolipropylen
Źródło Światła LED
Moc 35W, 44W, 50W, 56W, 65W
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, parkingi, place, ciągi pieszo-rowerowe, tereny otwarte

Zdjęcia:

Autor: Sławek

Autor: Sławek

Autor: Konrad

>