Nawigacja:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia dróg, ulic, rond, parkingów, ścieżek rowerowych, ciągów pieszych, placów i innych terenów otwartych.
Budowa. Korpus i uchwyt oprawy są wykonane z wysokociśnieniowego odlewu aluminium. Oprawa jest malowana proszkowo na kolor szary. Zastosowane w oprawie kierunkowe matryce soczewkowe wykonane z poliwęglanu umożliwiają uzyskanie odpowiedniego rozsyłu światła dla wybranego zastosowania. Funkcję klosza oprawy pełni poliwęglanowa osłonka matrycy LED. Stopień szczelności: IP66. Zintegrowany, regulowany skokowo uchwyt pozwala na regulację pionową w zakresie 0°-15° ze skokiem co 5°.Oprawa jest przeznaczona do zamontowania szczytowego na słupie lub bocznego na wysięgniku o średnicy 40 – 60mm.
Wersje. Oprawa jest dostępna w wielu wariantach. Źródłem światła oprawy jest wbudowana matryca LED. Oprawa emituje światło o barwie neutralnej białej (4200K) lub zimnej białej (5700K). Moc i strumień świetlny oprawy zależą od wartości prądu zasilania, ilości, konfiguracji i temperatury barwowej diod LED. Oprawa jest oferowana w kilku wersjach mocy: 18W, 36W, 52W, 80W. Strumień świetlny dla barwy zimnej białej: 2300 – 8550lm.
Źródło: www.lenalighting.pl


Dane Techniczne:

Producent: Lena Lighting
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła LED
Moc 18W, 36W, 52W, 80W
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowaniedrogi, ulice, parkingi, place, ciągi pieszo-rowerowe, tereny otwarte

Zdjęcia:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Paweł

>