Nawigacja:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia ulic, placów, parków, skwerów, ciągów pieszych, osiedli mieszkaniowych i innych terenów otwartych.
Budowa. Oprawa jest wykonana z odlewu aluminiowego i malowana proszkowo na dowolny kolor. Specjalnie formowany odbłyśnik zapobiega zjawisku olśnienia. Osłona oprawy jest wykonana z odpornego na promienie UV i uderzenia przezroczystego szkła. Stopień ochrony: IP66. Projekt oprawy CALLA LED spełnia założenia koncepcji FutureProof. Pozwala na szybki demontaż i wymianę optyki lub modułu zasilającego po zakończeniu okresu jego użytkowania oraz umożliwia zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w istniejącym modelu w przyszłości. Oprawa jest przeznaczona do zamontowania szczytowego na słupie o średnicy 60mm.
Wersje. Oprawa oferuje światło o temperaturze barwowej: neutralny biały. Dostępne są dwie wersje mocy dla dwóch różnych natężeń prądu:
Prąd: 350mA: matryca 15 diod LED: moc 18W, strumień świetlny 2100 lm; matryca 28 diod LED: moc 32W, strumień świetlny: 4000 lm
Prąd: 500mA: matryca 15 diod LED: moc 26W, strumień świetlny 2800 lm; matryca 28 diod LED: moc 46W, strumień świetlny: 5300 lm
Nominalny strumień świetlny zależy od rodzaju zastosowanych diod i może zmieniać się wraz z nieustannym rozwojem technologii LED. Rzeczywista wartość strumienia świetlnego wychodzącego z oprawy zależy od warunków pracy np. temperatury, zanieczyszczenia środowiska oraz od sprawności optycznej oprawy.
źródło: www.schreder.pl


Dane Techniczne:

Producent: Schréder
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałodlew aluminiowy
Źródło Światła LED
Moc 26W, 46W
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieulice, place, parki, skwery, ciągi piesze, tereny mieszkalne

Zdjęcia:

Autor: Paweł

Autor: Paweł

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

>