Nawigacja:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Opis

Zastosowanie. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia dróg, autostrad, węzłów drogowych, parkingów boisk sportowych oraz innych terenów otwartych i obiektów krytych o dużej powierzchni.
Budowa. Obudowa oprawy jest wykonana z aluminium odlewanego ciśnieniowo. Żeberka chłodzące są wbudowane w obudowę. Dostępne są odbłyśniki symetryczne i asymetryczne. Optyka: w PMMA, bardzo odporna na promieniowanie UV i temperatury. Oprawa jest wyposażona w chroniącą komorę z matrycą LED płaską szybę wykonaną ze szkła hartowanego o grubości 4mm odpornego na uderzenia i wstrząsy termiczne. Szczelność oprawy: IP66. Opcjonalnie w oprawie można zainstalować system sterujący siecią zarządzającą z linią ściemniającą 1-10V, umożliwiającą odbiór i transmisję danych. W opcji dostępne są także zasilacz ściemniający oraz zasilacz zdalnego sterowania.
Wersje. Źródłem światła oprawy jest wymienna matryca LED. Oprawa emituje światło o barwie neutralnej białej (4000K). Moc i strumień świetlny zależą od wartości prądu, ilości, konfiguracji, a także temperatury barwowej diod LED. Istnieje możliwość wyboru zasilania LED. Większa oszczędność energetyczna jest osiągana przez wybór niższych wartości prądu zasilania. Poniższe dane mają charakter orientacyjny. Moc i strumień świetlny oprawy przy zasilaniu oprawy prądem 700mA: 94W – 13920lm; 125W – 18560lm; 187W – 27840lm; 250W – 37120lm. Są też wersje: zasilanie 900mA o mocy 366W, zasilanie 1050mA o mocy 350W. Emitują one strumień świetlny o wartości 48000lm.
Źródło: www.disano.it


Dane Techniczne:

Producent: Disano
Lata produkcji: druga dekada XXI wieku
Materiałodlewane ciśnieniowo aluminium
Źródło Światła LED
Moc 125W, 187W, 250W, 94W
Rodzaj oprawy Zamknięta
Zastosowanieobiekty sportowe, tereny otwarte o dużej powierzchni

Zdjęcia:

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

Autor: Konrad

>